modula_dealer_logo
AUTOMATICKÝ VERTIKÁLNÍ ZAKLADAČ MODULA SLIM
 

Všechny výhody vertikálního skladovacího zařízení na ploše vertikálního karuselu

 
pred_Modulou

Před

Omezená produktivita
Vysoký počet operátorů
Velká skladovací plocha
 
s_Modulou

Po

Vysoká flexibilita a produktivita
Vysoká ergonomie a bezpečnost
Úspora skladovací plochy až 90 %
uspora_mista

Úspora plochy

Díky podlahové ploše pouhé 3 m2 a celkové hloubce zařízení 1,6 m umožňuje zařízení Modula Slim ušetřit až 90% skladovací plochy. Se svou maximální výškou 7 m a nosností 350 kg na polici pak dokáže zařízení uskladnit zboží o hmotnosti až 25 000 kg. Opravdu komplexní a flexibilní řešení i pro nejmenší skladovací prostory!

uspora_casu

Úspora času

Se zařízením Modula Slim ušetříte velké množství času při manipulaci se zbožím, jelikož veškeré zboží je přehledně uloženo v jednom zařízení, které zaznamenává místo jeho uložení a umožňuje tak jeho bezchybnou dohledatelnost.

snizeni_rizik

Snížení rizik

Zařízení Modula Slim klade maximální důraz na ergonomii a bezpečnost práce uživatelů. Všechno zboží je vyskladňováno na jednom místě v optimální manipulační výšce, díky čemuž odpadá veškeré ohýbání se, zvedání těžkých předmětů a pohyb pracovníků po schodištích, mezaninech či na ploše mezi manipulační technikou.

zvyseni_zabezpeceni

Zvýšení zabezpečení

Přístup do zařízení Modula Slim je umožněn pouze oprávněným osobám na základě hesla, EKS čipu, odznaku nebo karty. Dále lze také udělit přístup ke konkrétnímu zboží pouze vybraným pracovníkům. Každá manipulace se zbožím je zaznamenávána, tudíž lze vždy zpětně zjistit, kdo daný kus vyskladňoval.

redukce_chyb

Redukce chyb

Se zařízením Modula Slim jsou chyby redukovány téměř na nulu. Už žádné spoléhání se na lidskou paměť, tištěné vychystávací seznamy nebo jiné listy papíru. Díky intuitivnímu softwaru a vizuálním pomůckám dokáže i pracovník bez jakéhokoliv školení správně identifikovat zboží určené k vyskladnění.

kontrola_skladovych_zasob

Kontrola skladových zásob

Software zařízení Modula Slim poskytuje informace o teoretické skladové zásobě v reálném čase. Tuto informaci může pracovník ihned porovnat s reálnou zásobou, tudíž není nutné provádět složité inventury materiálu. Vše důležité je dostupné jedním kliknutím.

integrace

Integrace

Konfigurovatelný a přizpůsobitelný software Modula WMS je dostupný v několika balíčcích s různými typy licencí a softwarových modulů. Zahrnuje mimo jiné také nástroje pro vytvoření rozhraní s ERP systémy, jako např. SAP, Oracle, Baan, Navision a mnoho dalších.


Proč zvolit automatický vertikální zakladač modula slim?

 
 

Automatický vertikální zakladač Modula Slim nabízí komplexní, flexibilní a produktivní řešení skladování pro všechna průmyslová odvětví.

V zařízení lze uskladnit všechny druhy materiálu a zboží: nebalený materiál, boxy, krabice, kartony, malé předměty, náhradní díly, elektrické komponenty či lahvičky.

Díky dynamickému řízení výšky polic využijete každý centimetr dostupné výšky — zařízení Modula Slim nemá nastavené žádné fixní výšky, tudíž vždy kalkuluje nejefektivnější rozmístění polic a eliminuje tak veškerý nevyužitý prostor mezi policemi.

Více informací o zařízení Modula Slim, včetně technické specifikace a parametrů, naleznete v našem katalogu.

MODULA_SLIM_1300_DEF+copia.jpg
 

Bohemia - SysTech group, s.r.o.

Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01, Česká republika
+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
Baia Interno_sx.jpg
Kontaktujte nás
 
Modula_Slim