baumalog_dealer_logo
 
AUTOMATICKÉ VERTIKÁLNÍ ZAKLADAČE MONOTOWER® A TWINTOWER®
 

Produktivní a flexibilní řešení skladování těžkých a rozměrných předmětů, např. plechů, profilů, tyčí, palet, nástrojů apod.

 
Před

Před

Omezená produktivita
Nevyužitá výška skladu
Velká zaskladněná plocha
 
Po

Po

Vysoká flexibilita a produktivita
Vysoká bezpečnost a ergonomie
Úspora podlahové plochy až 90 %
uspora_mista

Úspora plochy

Díky maximální výšce 20 metrů a nosnosti až 5 000 kg na polici lze s automatickými vertikálními skladovacími zařízeními MonoTower® a TwinTower® ušetřit až 80% skladovací plochy. Více skladovaného materiálu na menší ploše!

uspora_casu

Úspora času

Se zařízeními MonoTower® a TwinTower® ušetříte velké množství času při manipulaci se zbožím, jelikož veškerý materiál je uložen přehledně v jednom zařízení, které zaznamenává místo jeho uložení a umožňuje tak jeho bezchybnou dohledatelnost.

jednoduchy_pristup

Jednoduchý přístup

Díky zařízením MonoTower® a TwinTower® lze velmi jednoduše a rychle najít požadovaný materiál pomocí čísla police, ID materiálu nebo jeho čárového kódu. Odpadá tak nutnost jeho hledání ve skladu, popř. přeskládávání materiálu ležícího na hledaném svazku plechů, tyčí či profilů.

zvyseni_bezpecnosti

Zvýšení bezpečnosti

Zařízení MonoTower® a TwinTower® kladou maximální důraz na ergonomii a bezpečnost práce uživatelů. Veškerý materiál je vyskladňován výdejním oknem v optimální manipulační výšce, díky čemuž odpadá nutnost manipulace se svazky plechů, tyčí a profilů v nebezepečné výšce při zakládání do regálu, což přispívá ke zvýšení celkové bezpečnosti personálu ve skladu.

integrace

Integrace

Software zařízení MonoTower® a TwinTower® obsahuje nástroje pro vytvoření rozhraní a integraci do systémů ERP, WMS a MRP. Zařízení lze také integrovat s výrobními stroji (lasery, střihacími lisy, pilami apod.), kde dochází k automatické manipulaci s polotovary a hotovými výrobky mezi linkou a zakladačem.


Proč zvolit automatické vertikální zakladače?

 
 

Nabízíme Vám špičkovou úroveň zákaznických služeb:

Důkladná analýza,
optimální řešení,
realizace

Možnost referenční
návštěvy instalací
u stávajících zákazníků

Pravidelná údržba,
záruční servis,
asistence techniků

Náhradní díly
uskladněné v ČR pro
případ poruchy

Kvalitní zaškolení
zákazníkova personálu

Vzdálená pomoc
a asistence 24/7


Automatické vertikální zakladače MonoTower® a TwinTower® nabízejí produktivní, komplexní a flexibilní řešení skladování těžkých a rozměrných předmětů, např. plechů, profilů, tyčí, palet, nástrojů apod.

Zařízení MonoTower® a TwinTower® jsou vhodná nejen pro skladování hotových výrobků, ale také pro skladování polotovarů či rozpracovaných výrobků na výrobních linkách.

Více informací o zařízeních MonoTower® a TwinTower®, včetně technické specifikace a parametrů, naleznete v informačním katalogu.

TwinTower_Kostrzewa_2.jpg
 

Bohemia - SysTech group, s.r.o.

Cukrovarská 498/13
Vyškov, 682 01, Česká republika
+420 723 092 104
obchod@systechgroup.cz
TwinTower
Kontaktujte nás
TwinTower